Kaziuko mugė

Kovo 8-ąją, tarsi pavasario saulė, nušvito ilgai laukta Kaziuko mugė, į kurią visus pakvietė mokinių taryba. Po iškilmingo renginio atidarymo prasidėjo šurmuliuojanti prekyba. Ką tik čia galėjai rasti! Saldumynai, rankdarbiai, nuostabios verbos – akys raibo nuo spalvų ir grožio. Linksmybių netrūko – skambėjo dainos, sukosi šokėjai. Linksmasis Kazys (mokytojas Juozas Gudeliūnas) kvietė visus į smagius žaidimus. Jėgas išbandė ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Nugalėtojai buvo apdovanoti puikiais prizais. Dėkojame visiems, apsilankiusiems Kaziuko mugėje, ir tikimės, kad ši nuostabi tradicija gyvuos ir kitais metais!

Mokinių taryba