Karnavalas

Muzika, dainos, šokiai, juokas, pakili nuotaika, šypsenos veiduose, pilna mokinių, mokytojų, tėvelių, buvusių mokinių aktų salė… Tai ilgai laukta viena didžiausių bei mylimiausių švenčių – KARNAVALAS. Semeliškių gimnazija labai brangina savo tradicijas, viena iš jų – kalėdinis karnavalas. Beveik visą gruodį ilgai po pamokų mokyklos kabinetuose skambėjo muzika, girdėjosi dainos: mokiniai repetavo. Buvo visko: ir nuovargio, ir ginčų, ir ilgų repeticijų. Vaikai bei klasių vadovai ruošėsi šventei. Gal todėl gruodžio 22 diena tapo tikra švente. Šių metų karnavalo tema - TV laidos. Mokiniai pristatė populiariausias televizijos laidas: Žinios, TV pagalba, X faktorius, Farai, La maistas, Anapus tikrovės, Gero vakaro šou ir Teleloto. Karnavalą organizavo dešimtos klasės mokiniai. Gražiai papuošta aktų salė, tikras Kalėdų senelis, dovanų gausybė. Su puikia nuotaika po vaidinimų mokiniai bei mokytojai atsisveikino, palinkėjo vieni kitiems ramių Šventų Kalėdų bei laimingų Naujųjų Metų.

10 klasės auklėtoja Teresa Seržantovič