Kalėdų belaukiant

Gruodžio 18 d. į Semeliškių gimnaziją atvyko Alytaus lėlių teatras ,,Aitvaras”. Mokiniams atvežė kalėdinį spektaklį ,,Vieną rytą suraitytą… “ pagal K. Navako knygą ,,Kalbančio sūrio burtai”. Priešmokyklinės grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai žiūrėjo, kaip stebuklingame miške ragana smagiai šluoja savo skraidančia šluota ir vikriai važinėjasi paspirtuku. Karaliaus rūmuose matė nuobodžiaujantį karalių. Pradinukai žavėjosi svajingos princesės pasakojimais. Žiūrovai kartu su ragana ištarė burtažodžius ir pavertė drakoną princu. Po spektaklio vaikai kvietė Kalėdų senelį. Kalėdos- stebuklų metas. Iš tolimų kraštų atskubėjęs Kalėdų senelįs su vaikais mankštinosi, minė mįsles. Pradinukai deklamavo jam kalėdinius eilėraščius, padainavo dainą ,,Džiaugsmingų šventų Kalėdų”. Visiems priešmokyklinukams ir pradinių klasių mokiniams Kalėdų senelis išdalijo saldžias dovanėles.

Pradinių klasių mokytoja Janė Rusakovienė