Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. Semeliškių gimnazijos 5 - 12 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje, kurią parengė Europos informacijos centras. 2023 m. yra Europos įgūdžių metai, skirti skatinti mokymąsi visą gyvenimą, taip pat remti naujoves ir konkurencingumą, kad Europa taptų žalesnė ir skaitmeniškesnė.
   Kalbų mokėjimas atveria naujas mokymosi ir verslo galimybes, padeda lengviau pažinti kitas kultūras, skatina tarpusavio supratimą, bendravimą ir bendradarbiavimą.
   Kalbų mokymuisi amžius nesvarbus – niekuomet nebūsite per senas išmokti kalbą ir pasinaudoti jos teikiamomis galimybėmis. Net ir keli užsienio kalbos žodžiai suteikia mums galimybę surasti naujų draugų ir praplėsti akiratį.

Anglų kalbos mokytoja Asta Arbačiauskaitė - Dijokienė