Geriausiai lankanti klasė

Geriausiai lankanti klasė. Taip vadinasi Semeliškių gimnazijos projektas, kurį finansuoja Elektrėnų savivaldybė. Spalio 4 dieną mokiniai kartu su projekto autore mokytoja Teresa. Seržantovič ir mokytoja Jolita Lėliene išvyko į Anykščius. Aplankė Arklio muziejų, kuris yra įsikūręs rašytojo Jono Biliūno gimtajame kaime Niūronyse. Gidas mokiniams papasakojo pačius svarbiausius ir įdomiausius faktus apie tuometinę Lietuvos istoriją ir kam žmonėms buvo reikalingi arkliai. Aprodė ir medžio dirbinius, kuriuos pagamino muziejaus įkūrėjas Petras Vasinauskas. Taip pat vaikai apžiūrėjo ir keramikos dirbtuves bei jos gaminius. Pasidarė keletą nuotraukų.Mokiniai taip pat aplankė ir ,,Laimės Žiburį" - J. Biliūno kapą ir paminklą ant Liudiškių kalvos. Ekskursijos pabaigoje turėjo galimybę susipažinti iš arčiau su Anykščių miesto gatvėmis, paminklais ir kitomis istorinėmis vietomis. Mokiniai džiaugėsi pabuvoję mieste, kuriame daugelis buvo pirmą kartą. Kelionė buvo puiki ir įsimintina, su daug gerų emocijų.

11 klasės mokinė Miglė Ašmenaitė