Netradicinė fizikos pamoka "Atsinaujinantys energijos ištekliai"

Netradicinė fizikos pamoka "Atsinaujinantys energijos ištekliai" vyko rugsėjo 20 d. 9-10 klasėse nuotoliniu būdu su Energetikos ir technikos muziejumi. Mokiniai dalyvavo lektoriaus organizuotoje diskusijoje apie atsinaujinančius energijos šaltinius, klimato kaitą. Susipažino su atsinaujinančios energetikos rūšimis, panaudojimo galimybėmis, įtaka gamtai ir žmonėms. Įgytas žinias mokiniai pasitikrino panaudojant mobiliąją programėlę Kahoot. Pamoka buvo įdomi, įtraukiant, mokiniai įgijo žinių apie atsinaujinančią energetiką. Nutarėme, kad būtų įdomu šiais mokslo metais nuvykti į Energetikos ir technikos muziejų ir dalyvauti netradicinėje pamokoje, apžiūrėti muziejaus ekspozicijas.

Fizikos mokytoja S.Klimovičienė